09398538677
0

امکان خرید رمزارز توسط کاربران صرافی کوین بیس از طریق Apple Pay

صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase)، روز پنجشنبه اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند از Apple Pay برای خرید دارایی های رمزنگاری شده بر روی این پلتفرم استفاده کنند و همچنین در پی آن ادغام Google Pay نیز دنبال می شود.

روز پنجشنبه در وبلاگ Coinbase آمده است: “امروز، ما روشهای جدید و یکپارچه ای را برای فعال کردن خریدهای رمزنگاری شده با کارتهای نقدی(debit card) متصل به Apple Pay و Google Pay و نقد کردن حداکثر تا 100,000 دلار به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته برای هر تراکنش را معرفی می کنیم.”

همچنین در پست وبلاگ ذکر شده است “اگر شما در حال حاضر کارت اعتباری Visa یا Mastercard دارید که به کیف پول Apple شما متصل شده است، وقتی در حال خرید رمزارز با Coinbase در دستگاه iOS پشتیبانی شده توسط Apple Pay یا مرورگر وب Safari هستید، Apple Pay به عنوان روش پرداخت ظاهر می شود.”

Coinbase انتظار دارد قابلیت Google Pay را ” در پاییز امسال” فعال کند.

در همان پست، Coinbase اعلام کرد: “نقد کردن فوری از طریق پرداخت در زمان واقعی (RTP)، به مشتریان در ایالات متحده با حساب های بانکی مرتبط امکان می دهد تا 100,000 دلار در هر تراکنش به صورت فوری و ایمن نقد کنند.”

صرافی دارایی های دیجیتالی Gemini، در ماه آوریل(فروردین) حرکت مشابهی را انجام داد و گزینه های انتقال پول نقد Google Pay و Apple Pay را در پلتفرم خود ادغام کرد.

Coinbase در اوایل سال 2021(زمستان 1399) با نماد سهام COIN به بازار عمومی عرضه شد و طی سالیان متمادی تجارت خود را به طور قابل توجهی توسعه داده است و هدف آن رعایت قوانین آژانس های نظارتی است.

یک لایحه جدید ایالات متحده که در حال حاضر در انتظار تصویب است، شامل تغییراتی در الزامات مالیات رمزنگاری شده کشور میباشد. برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل Coinbase ، اخیراً با این لایحه مخالفت کرده و یکی از جنبه های آن را بی معنی خوانده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.